Верифицированный профиль
9
Месяцев опыта
3
Месяца на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
27
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
986
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа коммерческой недвижимости (3)

  • Sitalo Real Estate
    620 000 $
    1 240 $/м²

    Малая Житомирская ул., 3/4

    многофункциональное помещение
    500 м²
    1893 год постройки
    сегодня
    Продається велике нежитлове комерційне приміщення площею 500 м², яке ідеально підходить для ресторану, клубу, караоке або entertainment-простору. Приміщення має раціональне планування, сучасні інженерні системи та можливість адаптації під будь-яку концепцію бізнесу. Об’єкт вже підготовлений для запуску закладу — виконані дорогі інженерні роботи та чорновий ремонт. Основні характеристики Загальна площа: 500 м² Нежитловий фонд Окремий вхід Капітальний чорновий ремонт Посилені залізобетонні перекриття Виконана професійна шумоізоляція 6 санвузлів Тепла підлога Нова вентиляційна система Вентиляція виведена на дах Система вентиляції з зволоженням повітря Приміщення легко адаптується...
    Риелтор
  • Sitalo Real Estate
    1 250 000 $
    893 $/м²

    Симиренко ул., 2/19

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    1400 м²
    1988 год постройки
    сегодня
    Продаж комерційного приміщення Нежитловий фонд вул. Семеренка 2/19 Продаж комерційне приміщення за адресою: вул. Семеренка 2/19. Будівля окремо розташована, має 4 окремі входи, передбачена рампа для розвантаження. Загальна площа: • 700 м — 1 поверх • 700 м — підвал На даний момент у приміщенні знаходиться «Нова Пошта». Підходить для: • супермаркету • магазину одягу • офісу • інших варіантів комерційного використання Ціна 857,2$ за метр квадратний Торг можливий.
    Риелтор
  • Sitalo Real Estate
    1 500 000 €
    583 €/м²

    паркова дорога, 23

    помещение свободного назначения
    2572 м²
    сегодня
    Продається майновий комплекс у центрі Києва на березі Дніпра, у мальовничій парковій зоні острова за адресою вул. Паркова дорога, 23. Локація відома тим, що раніше тут знаходився Київський Імператорський яхт-клуб. Комплекс розташований у унікальному місці з панорамними видами на Дніпро, між Парковим мостом та Північним мостом, у зоні відпочинку та рекреації столиці. На території комплексу знаходиться власний облаштований пляж, що робить об’єкт ідеальним для розвитку туристичного, готельного або рекреаційного бізнесу. Склад майнового комплексу: 22 окремі будиночки Огорожа по периметру ТП (трансформаторна підстанція) На всі об’єкти оформлено право власності, що підтверджується витягом з...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.